HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

 

Aspendos Patent olarak, yurt içinde ve yurt dışında, tüm fikri ve sınai mülkiyet haklarınızın, fikirlerinizin ve değerlerinizin korunmasında sizlerle birlikte çalışmayı hedefliyoruz.

Vekil ve avukatlardan oluşan ekibimizden gücünü alan, farklı beceri ve tecrübelerin birleşme noktası olan Aspendos Patent olarak bizler, hem Türk Patent ve Marka Kurumu hem de mahkemeler nezdinde müvekkillerimizin tüm fikri ve sınai mülkiyet haklarını başarıyla temsil ediyoruz.

Oldukça gelişmiş uluslararası marka tecrübesi ve uzun yıllar yurt dışında aynı vekillerle çalışarak oluşturulan iletişim ağıyla, özellikle uluslararası nitelikteki iş ortaklarımıza da ihtiyaç duydukları hizmeti sağlamaktayız.

Standart bir hizmet yerine müvekkil odaklı bir hizmet politikası izleyen firmamız, müvekkillerimizin ihtiyacına yönelik hizmetler ile sadece bugüne ait anlık çözümlerle değil, geleceğe yönelik kalıcı çözümlerle iş ortaklarına etkin hizmetin garantisini vermektedir.

Zaman ve para israfının geri dönülemez büyük kayıplara neden olacağının farkındayız. Bu nedenle hesaplı, hızlı ve kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ile müvekkillerimizin değerlerine sahip çıkmak her zaman birinci önceliğimiz olacaktır.

Fikirleriniz ve değerleriniz bizimle büyüyecek…

EKİBİMİZ

Marka Vekili - Yönetici Ortak

Uzun yıllar hem Türk müvekkillerin yurt dışında, hem de yurt dışındaki müvekkillerin Türkiye’de yürüttükleri marka ve tasarım faaliyetlerini yönetmiştir.

Daha Fazla Bilgi

Avukat - Kurucu Ortak

Uzun yıllar ceza ve şirketler hukuku alanında müvekkillerine hizmet sunan Umut sınai mülkiyet hukuku ile de ilgilenerek bu alandaki çeşitli davalara katılmıştır.

Daha Fazla Bilgi

Avukat - Kurucu Ortak

Uzun yıllar ceza ve şirketler hukuku alanında müvekkillerine hizmet sunan Tufan sınai mülkiyet hukuku ile de ilgilenerek bu alandaki çeşitli davalara Umut ile birlikte katılmıştır.

Daha Fazla Bilgi